04 / Квітень, 2024

28 березня 2024 року в Києві відбувся Форум «Енергія для розвитку: потенціал громад у сфері енергетичної незалежності», організований Energy Club в партнерстві з Асоціацією міст України.

Мета форуму:

- сприяння обміну досвідом та розробці стратегій для розвитку громад у сфері енергетичної незалежності,

- обговорення актуальних питань енергетичної безпеки та децентралізованої генераціїелектроенергії,

- залучення представників громад до прийняття рішень у сфері енергетичної політики.

Під час форуму обговорено питання:

- стратегії підвищення енергетичної безпеки: які інноваційні стратегії можуть допомогти підвищити рівень енергетичної безпеки в наших громадах?

- можливості децентралізованої генерації: як ми можемо використати потенціал розподіленої генерації для зміцнення енергетичної незалежності нашої громади?

- виклики та рішення для місцевої енергетики: які основні виклики стоять перед розвитком місцевої енергетики та як ми можемо їх подолати?

- залучення громад до прийняття рішень: як ми можемо покращити залучення громади до процесу прийняття рішень у сфері енергетичної політики?

- ініціативи для зміцнення енергетичної безпеки: які конкретні ініціативи можуть покращити енергетичну безпеку нашої громади?

Олег Гарник, експерт Аналітичного центру, представив на Форумі Асоціацію міст України.

У своєму виступі О.Гарник акцентував увагу на тих зусиллях, які докладаються органами місцевого самоврядування та Асоціацією міст України для забезпечення енергетичної стійкості громад. Він також проаналізував виклики, які постали перед громадами після повномасштабного вторгнення рф в частині забезпечення безперебійної діяльності підприємств критичної інфраструктури сфери ЖКГ, наголосив на проблемах, які потребують першочергового вирішення. Експерт Аналітичного центру Асоціації міст України навів також приклади успішно реалізованих проєктів зі встановлення когенераційних установок, сонячних електростанцій тощо.

Асоціація міст України продовжує активно працювати в напрямку забезпечення стабільної роботи підприємств сфери ЖКГ в умовах воєнного стану, відстоює інтереси громад на всіх рівнях.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)